Tüm ürünler
-
Elektrik Transfer Arabası
-
AGV Transfer Arabası
-
Raylı Transfer Arabası
-
Lastik Tekerlekli Portal Vinç
-
Kepçe kepçe
-
Yat Kaldırma Vinci
-
Konteyner Vinç Dağıtıcı
-
Patlama Korumalı Vinç
-
Çelik Yapı Kanopisi
-
Pota Transfer Arabası
-
Pikap Transfer Arabası
-
Gezer ve Portal Vinç
-
Temiz oda vinci
-
Hafif Hizmet Vinci
-
Akıllı Vinç
-
Döküm Vinci
-
Kapma vinci
-
Akıllı Şarj İstasyonu
İlgili kişi :
Manager Xu
Telefon numarası :
15664431177
anahtar kelimeler [ electric transfer cart ] eşleşme 66 Ürünler.
Endüstriyel Kullanım Elektrikli Tahrik Pota Transfer Arabası 0m / Min-25m / Min Hız
| kontrol modu: | Kabin/Uzak |
|---|---|
| Hız: | 0-20m/dak |
| Güç kaynağı: | DC/AC |
Malzeme Taşıma için Özelleştirilebilir Pota Transfer Arabası PLC Kontrol Modu
| Koşu Eğimi: | ≤5° |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ -50 ℃ |
| Koşu mesafesi: | ≤100m |
15ton Pille Çalışan Transfer Arabası 4000×2200mm Ebat Ergonomik Tasarım
| sertifika: | CE/ISO/SGS/TÜV |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
| Güç kaynağı: | Pil |
Özelleştirilebilir Transfer Arabası 4 Pcs Tekerlekler 300-500 mm Tekerlek Çapı
| bağlanmak: | Elektrik Transfer Arabası |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilebilir |
| Voltaj: | 380v |
Dört Tekerlekli Endüstriyel Transfer Arabası Özelleştirilebilir Yükleme ve Boyut
| Ürün adı: | Elektrik Transfer Arabası |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
5 Ton Uzaktan Kumanda Transfer Araç Hızı 0-20m/Min Verimli çalışma
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı: | Elektrik Transfer Arabası |
| Kontrol sistemi: | uzaktan kumanda |
2 tonluk uzaktan kumandalı endüstriyel transfer arabası
| Kontrol sistemi: | uzaktan kumanda |
|---|---|
| 1 yıl: | -20°C~+50°C |
| Ürün Adı: | Elektrik Transfer Arabası |
Uzaktan kumandalı transfer vagonu 1-500 ton kapasite
| Kontrol metodu: | uzaktan kumanda |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilebilir |
| çalışma hızı: | 0-20m/dak, ayarlanabilir |
Acil Durdurma Butonlu ve Hız Sınırlayıcılı Akülü Elektrikli Transfer Arabası
| sertifika: | CE/ISO/SGS/TÜV |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-50T |
| Fren sistemi: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
50 tonluk Pü / Naylon / Kauçuk Tekerlekli Pille İşletilen Transfer Arabası
| Ürün: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP54/IP55/IP65 |
| Renk: | Özel |

