Tüm ürünler
-
Elektrik Transfer Arabası
-
AGV Transfer Arabası
-
Raylı Transfer Arabası
-
Lastik Tekerlekli Portal Vinç
-
Kepçe kepçe
-
Yat Kaldırma Vinci
-
Konteyner Vinç Dağıtıcı
-
Patlama Korumalı Vinç
-
Çelik Yapı Kanopisi
-
Pota Transfer Arabası
-
Pikap Transfer Arabası
-
Gezer ve Portal Vinç
-
Temiz oda vinci
-
Hafif Hizmet Vinci
-
Akıllı Vinç
-
Döküm Vinci
-
Kapma vinci
-
Akıllı Şarj İstasyonu
İlgili kişi :
Manager Xu
Telefon numarası :
15664431177
anahtar kelimeler [ electric transfer cart ] eşleşme 66 Ürünler.
Malzeme Taşımacılığı İçin 10 Ton Akülü Transfer Arabaları
| Fren sistemi: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
|---|---|
| sertifika: | CE/ISO/SGS/TÜV |
| Güvenlik aygıtı: | Acil Durdurma Düğmesi/Hız Sınırlayıcı |
Uzaktan kumanda 15 ton elektrikli taşıma arabası 220V
| Voltaj: | 220V/380V/440V |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Güvenlik aygıtı: | Acil durdurma düğmesi |
Malzeme Taşıma için 5ton Elektrikli Transfer Arabası Özel Renk
| Kontrol metodu: | Kablosuz Uzaktan Kumanda/Kabin Kontrolü |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
| tekerlek numarası: | 4/6/8 |
Koşu Mesafesi 20-200m Motorlu Transfer Arabası Paletsiz Transfer Arabası
| Koşu mesafesi: | 20-200m |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
| sertifika: | CE/ISO/SGS/TÜV |
Hidrolik direksiyon 11000 lbs Batarya ile çalışan transfer arabası Fabrikalar için
| Ürün: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
|---|---|
| Ürün adı: | Elektrik Transfer Arabası |
| Direksiyon sistemi: | Manuel Direksiyon/Hidrolik Direksiyon |
50T Yük Kapasitesi Ağır Hizmet Transfer Arabası Hidrolik Kaldırma Hızı Ayarlanabilir
| Kontrol metodu: | Kablosuz Uzaktan Kumanda/Kabin Kontrolü |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
| sertifika: | CE/ISO/SGS/TÜV |
Tam Güvenlik Koruması Endüstriyel Transfer Arabası 40Ton Hidrolik Kaldırma
| Yükleme kapasitesi: | 1-50T |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP54/IP55/IP65 |
| Koşu mesafesi: | 20-200m |
Limanlar / Lojistik Merkezleri için 25 Tonluk Motorlu Transfer Arabası
| Güç kaynağı: | Pil |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | 20-200m |
| Güvenlik aygıtı: | Acil Durdurma Düğmesi/Hız Sınırlayıcı |
220V/380VAC Motorlu Döner Tabla Transfer Arabası İleri Geri Çalışma Yönü
| Kapasite: | 1000kg-10000kg |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| kontrol modu: | uzaktan kumanda |
Malzeme Taşıma için Hız 2-20m / Min Döner Tabla Transfer Arabası
| Ürün adı: | Pikap Transfer Arabası |
|---|---|
| Koşu yönü: | İleri geri |
| Masa boyutu: | Özelleştirilmiş |

