Tüm ürünler
-
Elektrik Transfer Arabası
-
AGV Transfer Arabası
-
Raylı Transfer Arabası
-
Lastik Tekerlekli Portal Vinç
-
Kepçe kepçe
-
Yat Kaldırma Vinci
-
Konteyner Vinç Dağıtıcı
-
Patlama Korumalı Vinç
-
Çelik Yapı Kanopisi
-
Pota Transfer Arabası
-
Pikap Transfer Arabası
-
Gezer ve Portal Vinç
-
Temiz oda vinci
-
Hafif Hizmet Vinci
-
Akıllı Vinç
-
Döküm Vinci
-
Kapma vinci
-
Akıllı Şarj İstasyonu
İlgili kişi :
Manager Xu
Telefon numarası :
15664431177
anahtar kelimeler [ electric transfer cart ] eşleşme 66 Ürünler.
5-50 Ton Elektrikli Transfer Arabası Kabin Kontrol malzeme transfer arabası
| Fren sistemi: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
| Kontrol metodu: | Kablosuz Uzaktan Kumanda/Kabin Kontrolü |
CE ISO Malzeme Taşıma Kompakt Elektrikli Transfer Arabası Sorunsuz Çalışma
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
| Fren sistemi: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
Elektrikli Frenli / Havalı Frenli SGS TUV Sertifikalı Elektrikli Transfer Arabası 20-30m / Dak
| Direksiyon sistemi: | Manuel Direksiyon/Hidrolik Direksiyon |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Kontrol metodu: | Kablosuz Uzaktan Kumanda/Kabin Kontrolü |
Güçlü 10 tonluk elektrikli nakliye arabası acil durma düğmesi
| Hız: | 0-20m/dak |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | 50-500m |
| Ürün Adı: | Elektrik Transfer Arabası |
300-500 mm'lik tekerlek çapı ile uzaktan kumanda elektrikli transfer arabası
| bağlanmak: | Elektrik Transfer Arabası |
|---|---|
| Araç paneli yüksekliği: | Müşterilerin talebine göre |
| Tekerlek çapı: | 300-500 MM |
Hidrolik direksiyon sistemi olan 20m/min elektrikli transfer arabası
| bağlanmak: | Elektrik Transfer Arabası |
|---|---|
| Kapasite: | Transfer arabası için 1-500 ton |
| Özelleştirmeyi destekliyor mu?: | Özelleştirilebilir |
Yüksek Sertlikli Endüstriyel Lojistik Elektrikli Transfer Arabası İzsiz
| sertifika: | CE/ISO/SGS/TÜV |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
| Ürün adı: | Elektrik Transfer Arabası |
Hız Sınırlayıcı ile Özelleştirilebilir Elektrikli Transfer Arabası Kullanımı Kolay
| sertifika: | CE/ISO/SGS/TÜV |
|---|---|
| Ürün: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
4/6/8 Tekerlekler Endüstriyel Elektrikli Transfer Arabası 30ton Kablosuz Uzaktan Kumanda
| Ürün adı: | Elektrik Transfer Arabası |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-50T |
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
Verimli Malzeme Taşımacılığı İçin 20 Tonluk Elektrikli Taşıma Arabası
| Koşu mesafesi: | 50-500m |
|---|---|
| Ürün Adı: | Elektrik Transfer Arabası |
| Güvenlik aygıtı: | Acil durdurma düğmesi |

