Tüm ürünler
-
Elektrik Transfer Arabası
-
AGV Transfer Arabası
-
Raylı Transfer Arabası
-
Lastik Tekerlekli Portal Vinç
-
Kepçe kepçe
-
Yat Kaldırma Vinci
-
Konteyner Vinç Dağıtıcı
-
Patlama Korumalı Vinç
-
Çelik Yapı Kanopisi
-
Pota Transfer Arabası
-
Pikap Transfer Arabası
-
Gezer ve Portal Vinç
-
Temiz oda vinci
-
Hafif Hizmet Vinci
-
Akıllı Vinç
-
Döküm Vinci
-
Kapma vinci
-
Akıllı Şarj İstasyonu
İlgili kişi :
Manager Xu
Telefon numarası :
15664431177
anahtar kelimeler [ electric transfer cart ] eşleşme 66 Ürünler.
50t Trolley Transfer Düzenlenebilir Çalışma Hızı 10mm Plak kalınlığı
| Kontrol metodu: | uzaktan kumanda |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 300-500 MM |
| Direksiyon sistemi: | Manuel Direksiyon/Hidrolik Direksiyon |
ZG55 Tekerlekli 1000-5000kg Yük Elektrikli Raylı Transfer Arabası
| tekerlek numarası: | 4/6/8 |
|---|---|
| Başvuru: | Fabrika / Depo / Atölye |
| kontrol modu: | Uzaktan Kumanda / Kabin Kontrolü / Kablo Makarası Kontrolü |
1-50T Yük Kapasiteli Elektrikli Frenli/Havalı Frenli Transfer Arabası, Acil Durdurma Düğmesi/Hız Sınırlayıcı Güvenlik Cihazları
| sertifika: | CE/ISO/SGS/TÜV |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-50T |
| Koşu mesafesi: | 20-200m |
Endüstriyel Kullanım için Akülü/Kablolu Elektrikli Fren/Havalı Fren Transfer Arabası
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Ürün: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
Kompakt Döner Araba Motorlu Transfer Arabası 2500mm 3000mm Çap
| Ürün adı: | Pikap Transfer Arabası |
|---|---|
| kontrol modu: | uzaktan kumanda |
| Hız: | 2-20m/dak |
Döner Tabla Modeli Malzeme Transfer Arabası Döner Tabla Arabası Yüksek Dayanıklılık
| Hız: | 2-20m/dak |
|---|---|
| Masa boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Koşu yönü: | İleri geri |

