Tüm ürünler
-
Elektrik Transfer Arabası
-
AGV Transfer Arabası
-
Raylı Transfer Arabası
-
Lastik Tekerlekli Portal Vinç
-
Kepçe kepçe
-
Yat Kaldırma Vinci
-
Konteyner Vinç Dağıtıcı
-
Patlama Korumalı Vinç
-
Çelik Yapı Kanopisi
-
Pota Transfer Arabası
-
Pikap Transfer Arabası
-
Gezer ve Portal Vinç
-
Temiz oda vinci
-
Hafif Hizmet Vinci
-
Akıllı Vinç
-
Döküm Vinci
-
Kapma vinci
-
Akıllı Şarj İstasyonu
İlgili kişi :
Manager Xu
Telefon numarası :
15664431177
anahtar kelimeler [ electric transfer cart ] eşleşme 66 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi Pikap Malzeme Transfer Arabası Yük Kapasitesi 1000kg-50000kg
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
| Ürün adı: | Pikap Transfer Arabası |
Elektrikli Malzeme Transfer Arabaları Otomatik Kılavuzlu Arabalar 15000kg Görsel navigasyon
| kontrol modu: | Uzaktan Kumanda/Otomatik Kontrol |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Yükleme kapasitesi: | 100-1000kg |
30 ton AC / DC motorlu transfer arabası 380v Güç kaynağı verimli nakliye
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Güvenlik aygıtı: | Acil durdurma düğmesi |
| 1 yıl: | -20°C~+50°C |
Kabin Kontrolü Motorlu Transfer Arabası CE ISO SGS TUV Sertifikalı
| Yükleme kapasitesi: | 1-50T |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
Endüstriyel için Uzaktan Kumanda Çelik Pikap Transfer Arabası 10ton
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| tekerlek numarası: | 4/6/8 |
OEM Elektrikle Çalışan Düz Pikap Depo Transfer Arabası 10ton -50ton
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Kapasite: | 1000kg-10000kg |
Fabrika Depoları İçin CE / ISO / SGS Sertifikalı Elektrikli Döner Tabla Transfer Arabası
| Hız: | 2-20m/dak |
|---|---|
| tekerlek numarası: | 4/6/8 |
| Koşu yönü: | İleri geri |
1 Yıl Garantili Özelleştirilmiş Ağır Hizmet Tipi Pikap Transfer Arabası 5ton
| Koşu yönü: | İleri geri |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Kapasite: | 1000kg-10000kg |
2T-100T Elektrikli Karbon Çelik Pota Transfer Arabası Ağır Hizmet
| Ürün adı: | Pota Transfer Arabası |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP54 |
| Koşu Yüksekliği: | ≤30m |
Dayanıklı Düz Raylı Pota Transfer Arabası Ayarlanabilir Hız 0-20m / Dak
| Malzeme: | Karbon çelik |
|---|---|
| Hız: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | ≤100m |

