Alle producten
-
elektrische overdrachtkar
-
AGV Overdrachtkar
-
De Kar van de spooroverdracht
-
Brugkraan met rubberbanden
-
Greepemmer
-
Jacht Opheffende Kraan
-
Container Crane Spreader
-
Explosiebestendige Kraan
-
De Luifel van de staalstructuur
-
De Kar van de gietlepeloverdracht
-
De Kar van de draaischijfoverdracht
-
Lucht en Brugkraan
-
Cleanroom Kraan
-
Lichte Plichtskraan
-
Intelligente Kraan
-
Gietende kraan
-
Grijpende kraan
-
Intelligente het Laden Post
Contactpersoon :
Manager Xu
Telefoonnummer :
15664431177
zoekwoorden [ electric transfer cart ] bij elkaar passen 66 producten.
De industriële van de de Gietlepeloverdracht van de Gebruiks Elektrische Aandrijving Kar 0m/Min-25m/Min Speed
| Controlewijze: | Cabine/Ver |
|---|---|
| snelheid: | 0-20m/min |
| Voeding: | DC/AC |
Klantgerichte de Karplc van de Gietlepeloverdracht Controlewijze voor Materiële Behandeling
| Lopende Helling: | ≤5° |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | -20℃-50℃ |
| Lopende afstand: | ≤100m |
15ton batterij In werking gesteld Overdrachtkarretje 4000×2200mm Grootte Ergonomisch Ontwerp
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
| Voeding: | Batterij |
Aanpasbare overdrachtswagen 4 stuks Wielen 300-500 mm Wieldiameter
| Attributen: | elektrische overdrachtkar |
|---|---|
| Kleur: | Aanpasbaar |
| Spanning: | 380 V |
Het Karretje Klantgerichte Lading en Grootte van de vier Wielen Industriële Overdracht
| Productnaam: | elektrische overdrachtkar |
|---|---|
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
| Kleur: | Aangepast |
5 ton afstandsbediening
| garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Naam van het product: | elektrische overdrachtkar |
| Controlesysteem: | Afstandsbediening |
2 ton industriële overbrengtrolley met afstandsbediening
| Controlesysteem: | Afstandsbediening |
|---|---|
| 1 jaar: | -20℃~+50℃ |
| Naam van het product: | elektrische overdrachtkar |
Vervoerwagon met afstandsbediening 1-500 ton
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
|---|---|
| Kleur: | Aanpasbaar |
| Het werksnelheid: | 0-20m/min, kan worden aangepast |
Elektrische Overdrachtkar op batterijen met de Knoop van het Noodsituatieeinde & Snelheidsbeperker
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-50T |
| Remsysteem: | Elektrische Rem/Luchtrem |
50 ton batterij aangedreven overbrengingswagen met pu / nylon / rubber wielen
| Product: | Elektrische Rem/Luchtrem |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP54/IP55/IP65 |
| Kleur: | Op maat |

