Wszystkie produkty
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózek transportowy AGV
-
Wózek do transportu kolejowego
-
Suwnica bramowa z oponami gumowymi
-
Chwyć wiadro
-
Żuraw do podnoszenia jachtów
-
Rozrzutnik dźwigów kontenerowych
-
Dźwig przeciwwybuchowy
-
Baldachim konstrukcji stalowej
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek do przenoszenia stołu obrotowego
-
Suwnica Suwnicowa I Suwnicowa
-
Żuraw do pomieszczeń czystych
-
Lekki dźwig
-
Inteligentny dźwig
-
Żuraw odlewniczy
-
Żuraw chwytający
-
Inteligentna stacja ładująca
Osoba kontaktowa :
Manager Xu
Numer telefonu :
15664431177
słowa kluczowe [ electric transfer cart ] mecz 66 produkty.
Wózek do przenoszenia kadzi z napędem elektrycznym do użytku przemysłowego 0 m / min-25 m / min. Prędkość
| tryb sterowania: | Kabina/pilot |
|---|---|
| Prędkość: | 0-20m/min |
| Zasilacz: | DC/AC |
Konfigurowalny wózek do przenoszenia kadzi Tryb sterowania PLC do transportu materiałów
| Zbocze biegowe: | ≤5° |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20℃-50℃ |
| Dystans biegowy: | ≤100m |
15-tonowy wózek transportowy zasilany bateryjnie Rozmiar 4000 × 2200 mm Ergonomiczna konstrukcja
| Certyfikat: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
| Zasilacz: | Bateria |
Zastosowalny wózek transferu 4 sztuk Koła średnica koła 300-500 mm
| Atrybut: | Elektryczny wózek transferowy |
|---|---|
| Kolor: | Możliwość dostosowania |
| napięcie: | 380v |
Przemysłowy wózek transportowy z czterema kołami Możliwość dostosowania załadunku i rozmiaru
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| Kolor: | Dostosowane |
5 ton przenoszenia zdalnego sterowania Prędkość pojazdu 0-20m/min Efektywna eksploatacja
| gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
| System sterowania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
2 tonowy wózek przemysłowy z zdalnym sterowaniem
| System sterowania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| 1 rok: | -20℃~+50℃ |
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
Pojazd przenośny zdalnie sterowany o pojemności 1-500 ton
| Metoda kontroli: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Kolor: | Możliwość dostosowania |
| Szybkość pracy: | 0-20 m/min, można regulować |
Elektryczny wózek transportowy zasilany bateryjnie z przyciskiem zatrzymania awaryjnego i ogranicznikiem prędkości
| Certyfikat: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Ładowność: | 1-50T |
| Układ hamulcowy: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
50 tony, z napędem baterii, wózek z kołami PU/nylonowymi/gumowymi
| Produkt: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP54/IP55/IP65 |
| Kolor: | Dostosowane |

