Tüm ürünler
-
Elektrik Transfer Arabası
-
AGV Transfer Arabası
-
Raylı Transfer Arabası
-
Lastik Tekerlekli Portal Vinç
-
Kepçe kepçe
-
Yat Kaldırma Vinci
-
Konteyner Vinç Dağıtıcı
-
Patlama Korumalı Vinç
-
Çelik Yapı Kanopisi
-
Pota Transfer Arabası
-
Pikap Transfer Arabası
-
Gezer ve Portal Vinç
-
Temiz oda vinci
-
Hafif Hizmet Vinci
-
Akıllı Vinç
-
Döküm Vinci
-
Kapma vinci
-
Akıllı Şarj İstasyonu
İlgili kişi :
Manager Xu
Telefon numarası :
15664431177
anahtar kelimeler [ electric transfer cart ] eşleşme 66 Ürünler.
Manuel / Hidrolik Direksiyon Elektrikli Transfer Arabası 5t-50T Paletsiz Transfer Arabası
| Ürün: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
|---|---|
| Fren sistemi: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
| Kontrol metodu: | Kablosuz Uzaktan Kumanda/Kabin Kontrolü |
IP54 Uzaktan Kumanda Elektrikli Transfer Arabası Akülü Uluslararası Standart
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
| Ürün: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
Güvenli 1-500 Ton Kapasiteli Elektrikli Transfer Arabası End Stop Endüstriyel
| ihraç edilen ülkeler: | Güneydoğu Asya, Malezya, Hindistan, Rusya, Çeşitli Ülkeler |
|---|---|
| Direksiyon sistemi: | Manuel Direksiyon/Hidrolik Direksiyon |
| Renk: | Özelleştirilebilir |
4 adet tekerlekli 50 tonluk elektrikli transfer arabası, güvenlik alarmı ve son durak
| Güvenlik özellikleri: | Uyarı alarmı ve Son durak |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı: | 10MM |
| Yükleme kapasitesi: | 50 ton |
Özelleştirilebilir motorlu transfer arabası uzaktan kumandası
| Plaka Kalınlığı: | 10MM |
|---|---|
| Tekerlek miktarı: | 4 adet |
| Kontrol metodu: | uzaktan kumanda |
Ağır görev uygulamaları için özelleştirilebilir renk 100 ton elektrikli transfer arabası
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Renk: | Özelleştirilebilir |
Orta 2000mm Çaplı Elektrikli Transfer Arabası Yüksek Verimlilik
| Güç kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg-10000kg |
| Tekerlek malzemesi: | PU/Naylon/Kauçuk |
Hava / Elektrikli Frenli 1-50T Yük Kapasiteli Elektrikli Transfer Arabası
| Kontrol metodu: | Kablosuz Uzaktan Kumanda/Kabin Kontrolü |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-50T |
| Koşu mesafesi: | 20-200m |
Endüstriyel Otomasyon için IP54/IP55/IP65 Motorlu Transfer Arabası
| Koşu mesafesi: | 20-200m |
|---|---|
| Ürün adı: | Elektrik Transfer Arabası |
| Fren sistemi: | Elektrikli Fren/Havalı Fren |
50t yükleme kapasitesi Endüstriyel için özel olarak tasarlanmış elektrikli transfer arabası
| Tekerlek çapı: | 300-500 MM |
|---|---|
| Tekerlek miktarı: | 4 adet |
| Kontrol metodu: | uzaktan kumanda |

