Όλα τα Προϊόντα
-
ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
AGV κάρρο μεταφοράς
-
Κάρρο μεταφοράς ραγών
-
Γομμαρισμένος λάστιχο γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Κάδος αρπαγών
-
Ανυψωτικός γερανός γιοτ
-
Διαστολέας γερανών εμπορευματοκιβωτίων
-
Explosionproof γερανός
-
Θόλος δομών χάλυβα
-
Κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών
-
Υπερυψωμένος και γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Γερανός αποστειρωμένων δωματίων
-
Ελαφρύς γερανός καθήκοντος
-
Ευφυής γερανός
-
Πετώντας γερανός
-
Αρπάζοντας γερανός
-
Ευφυής σταθμός χρέωσης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Manager Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
15664431177
λέξεις-κλειδιά [ electric transfer cart ] αγώνας 66 προϊόντα.
Βιομηχανική ταχύτητα κάρρων 0m/Min-25m/Min μεταφοράς κουταλών Drive χρήσης ηλεκτρική
| Τρόπος ελέγχου: | Καμπίνα/μακρινός |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | DC/AC |
Εξατομικεύσιμος τρόπος ελέγχου PLC κάρρων μεταφοράς κουταλών για τον υλικό χειρισμό
| Τρέχοντας κλίση: | ≤5° |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20℃-50℃ |
| Απόσταση τρεξίματος: | ≤100m |
15ton χρησιμοποιημένο μπαταρία καροτσάκι 4000×2200mm μεταφοράς εργονομικό σχέδιο μεγέθους
| Πιστοποιητικό: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μπαταρία |
Προσαρμόσιμο φορτηγό μεταφοράς 4 τεμάχια τροχούς 300-500 mm διάμετρος τροχού
| Ιδιότητες: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμη |
| Τετάρτη: | 380V |
Βιομηχανικά φόρτωση και μέγεθος καροτσακιών μεταφοράς τεσσάρων ροδών εξατομικεύσιμα
| Όνομα προϊόντων: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
5 τόνων μεταφορά τηλεχειρισμού Ταχύτητα οχήματος 0-20m/min Αποδοτική λειτουργία
| εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
| Σύστημα ελέγχου: | Τηλεχειρισμός |
2 τόνων βιομηχανικό φορτηγό μεταφοράς με τηλεχειρισμό
| Σύστημα ελέγχου: | Τηλεχειρισμός |
|---|---|
| 1 έτος: | -20℃~+50℃ |
| Ονομασία προϊόντος: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
Τεχνική συσκευή μεταφοράς τηλεχειρισμού 1-500 τόνων
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμη |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0-20m/min, μπορεί να ρυθμιστεί |
Με μπαταρίες ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς με το κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης & τον περιοριστή ταχύτητας
| Πιστοποιητικό: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-50T |
| Σύστημα πέδησης: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
50 τόνων Τρόλεϊ Μεταφοράς που λειτουργεί με μπαταρία με Που / Νάιλον / Ρούμπινο τροχό
| Προϊόν: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP54/IP55/IP65 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |

