Wszystkie produkty
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózek transportowy AGV
-
Wózek do transportu kolejowego
-
Suwnica bramowa z oponami gumowymi
-
Chwyć wiadro
-
Żuraw do podnoszenia jachtów
-
Rozrzutnik dźwigów kontenerowych
-
Dźwig przeciwwybuchowy
-
Baldachim konstrukcji stalowej
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek do przenoszenia stołu obrotowego
-
Suwnica Suwnicowa I Suwnicowa
-
Żuraw do pomieszczeń czystych
-
Lekki dźwig
-
Inteligentny dźwig
-
Żuraw odlewniczy
-
Żuraw chwytający
-
Inteligentna stacja ładująca
Osoba kontaktowa :
Manager Xu
Numer telefonu :
15664431177
słowa kluczowe [ electric transfer cart ] mecz 66 produkty.
Wózek do przenoszenia materiałów obrotowych o dużej wytrzymałości Nośność 1000 kg-50000 kg
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
| Nazwa produktu: | Wózek do przenoszenia stołu obrotowego |
Elektryczne wózki do transportu materiałów Wózki z automatycznym prowadzeniem 15000 kg Nawigacja wizualna
| tryb sterowania: | Zdalne sterowanie/sterowanie automatyczne |
|---|---|
| Wymiar: | Dostosowane |
| Ładowność: | 100-1000 kg |
30 ton AC / DC z napędem 380V
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Urządzenie bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego |
| 1 rok: | -20℃~+50℃ |
Zmotoryzowany wózek transportowy do sterowania kabiną Certyfikat CE ISO SGS TUV
| Ładowność: | 1-50T |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
Zdalnie sterowany stalowy wózek do przenoszenia gramofonu 10 ton do zastosowań przemysłowych
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Numer koła: | 4/6/8 |
Wózek transportowy z płaskim gramofonem OEM zasilany elektrycznie 10 ton -50 ton
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Pojemność: | 1000kg-10000kg |
Certyfikat CE / ISO / SGS Elektryczny wózek do przenoszenia gramofonu do magazynów fabrycznych
| Prędkość: | 2-20m/min |
|---|---|
| Numer koła: | 4/6/8 |
| Kierunek biegu: | Do przodu/do tyłu |
Dostosowany wózek do przenoszenia gramofonów o dużej wytrzymałości 5 ton z roczną gwarancją
| Kierunek biegu: | Do przodu/do tyłu |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Pojemność: | 1000kg-10000kg |
2T-100T Elektryczny wózek do przenoszenia kadzi ze stali węglowej Heavy Duty
| Nazwa produktu: | Wagon do transportu kadzi |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP54 |
| Wysokość biegu: | ≤30m |
Wytrzymały wózek do przenoszenia kadzi z płaską szyną Regulowana prędkość 0-20 m / min
| Materiał: | Stal węglowa |
|---|---|
| Prędkość: | 0-20m/min |
| Dystans biegowy: | ≤100m |

