Alle producten
-
elektrische overdrachtkar
-
AGV Overdrachtkar
-
De Kar van de spooroverdracht
-
Brugkraan met rubberbanden
-
Greepemmer
-
Jacht Opheffende Kraan
-
Container Crane Spreader
-
Explosiebestendige Kraan
-
De Luifel van de staalstructuur
-
De Kar van de gietlepeloverdracht
-
De Kar van de draaischijfoverdracht
-
Lucht en Brugkraan
-
Cleanroom Kraan
-
Lichte Plichtskraan
-
Intelligente Kraan
-
Gietende kraan
-
Grijpende kraan
-
Intelligente het Laden Post
Contactpersoon :
Manager Xu
Telefoonnummer :
15664431177
zoekwoorden [ electric transfer cart ] bij elkaar passen 66 producten.
Op zwaar werk berekende de Karrevrachtcapaciteit 1000kg-50000kg van de Draaischijf Materiële Overdracht
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
| Productnaam: | De Kar van de draaischijfoverdracht |
De elektrische Materiële Overdrachtkarren automatiseerden Geleide Karren15000kg Visuele navigatie
| Controlewijze: | Afstandsbediening/Automatische Controle |
|---|---|
| Afmeting: | Aangepast |
| Ladingscapaciteit: | 100-1000kg |
30 ton AC / DC gemotoriseerde overdrachtskar 380v stroomvoorziening Efficiënt vervoer
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Veiligheidsapparaat: | De Knoop van het noodsituatieeinde |
| 1 jaar: | -20℃~+50℃ |
Kabinecontrole gemotoriseerde overdrachtswagen CE ISO SGS TUV gecertificeerd
| Ladingscapaciteit: | 1-50T |
|---|---|
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
Van de de Draaischijfoverdracht van het afstandsbedieningstaal de Kar 10ton voor Industrieel
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| wielaantal: | 4/6/8 |
OEM Elektrisch aangedreven Vlakke de Overdrachtkar 10ton -50ton van het Draaischijfpakhuis
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Capaciteit: | 1000kg-10000kg |
CE/ISO/SGS de verklaarde Elektrische Kar van de Draaischijfoverdracht voor Fabriekenpakhuizen
| snelheid: | 2-20m/min |
|---|---|
| wielaantal: | 4/6/8 |
| Looprichting: | Voorwaarts/Omgekeerde |
De aangepaste Op zwaar werk berekende Kar 5ton van de Draaischijfoverdracht met 1 Jaargarantie
| Looprichting: | Voorwaarts/Omgekeerde |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Capaciteit: | 1000kg-10000kg |
2T-100T elektrische koolstofstalen pollepelwagen voor zwaar gebruik
| Productnaam: | De Auto van de gietlepeloverdracht |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP54 |
| Lopende Hoogte: | ≤30m |
De duurzame Vlakke van de de Overdrachtkar van de Spoorgietlepel Regelbare Snelheid 0-20m/Min
| Materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| snelheid: | 0-20m/min |
| Lopende afstand: | ≤100m |

