Όλα τα Προϊόντα
-
ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
AGV κάρρο μεταφοράς
-
Κάρρο μεταφοράς ραγών
-
Γομμαρισμένος λάστιχο γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Κάδος αρπαγών
-
Ανυψωτικός γερανός γιοτ
-
Διαστολέας γερανών εμπορευματοκιβωτίων
-
Explosionproof γερανός
-
Θόλος δομών χάλυβα
-
Κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών
-
Υπερυψωμένος και γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Γερανός αποστειρωμένων δωματίων
-
Ελαφρύς γερανός καθήκοντος
-
Ευφυής γερανός
-
Πετώντας γερανός
-
Αρπάζοντας γερανός
-
Ευφυής σταθμός χρέωσης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Manager Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
15664431177
λέξεις-κλειδιά [ electric transfer cart ] αγώνας 66 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων χωρητικότητα φορτίων κάρρων μεταφοράς περιστροφικών πλακών υλική 1000kg-50000kg
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
| Όνομα προϊόντων: | Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών |
Τα ηλεκτρικά υλικά κάρρα μεταφοράς αυτοματοποίησαν την καθοδηγημένη οπτική ναυσιπλοΐα κάρρων 15000kg
| Τρόπος ελέγχου: | Τηλεχειρισμός/αυτόματος έλεγχος |
|---|---|
| Διάσταση: | Προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 100-1000kg |
30 τόνων AC / Dc Motorized μεταφορά καρότσι 380v Ηλεκτρική ενέργεια αποδοτική μεταφορά
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Συσκευή ασφάλειας: | Κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης |
| 1 έτος: | -20℃~+50℃ |
Ελέγχος καμπίνας Μηχανοκίνητο καρότσι μεταφοράς CE ISO SGS TUV πιστοποιημένο
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-50T |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
Κάρρο 10ton μεταφοράς περιστροφικών πλακών χάλυβα τηλεχειρισμού για βιομηχανικό
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| αριθμός ροδών: | 4/6/8 |
Ηλεκτρικό τροφοδοτημένο επίπεδο κάρρο 10ton -50ton μεταφοράς αποθηκών εμπορευμάτων περιστροφικών πλακών cOem
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα: | 1000kg-10000kg |
CE/ISO/SGS επικυρωμένο ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών για τις αποθήκες εμπορευμάτων εργοστασίων
| Ταχύτητα: | 2-20m/min |
|---|---|
| αριθμός ροδών: | 4/6/8 |
| Κατεύθυνση τρεξίματος: | Μπροστινός/αντιστροφή |
Προσαρμοσμένο βαρέων καθηκόντων κάρρο 5ton μεταφοράς περιστροφικών πλακών με την εξουσιοδότηση 1 έτους
| Κατεύθυνση τρεξίματος: | Μπροστινός/αντιστροφή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Χωρητικότητα: | 1000kg-10000kg |
2T-100T βαρέως τύπου καρότσι μεταφοράς από ηλεκτρικό ανθρακούχο χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοκίνητο μεταφοράς κουταλών |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP54 |
| Τρέχοντας ύψος: | ≤30m |
Ανθεκτική επίπεδη διευθετήσιμη ταχύτητα 0-20m/Min κάρρων μεταφοράς κουταλών ραγών
| Υλικό: | Χάλυβας άνθρακα |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Απόσταση τρεξίματος: | ≤100m |

