Alle producten
-
elektrische overdrachtkar
-
AGV Overdrachtkar
-
De Kar van de spooroverdracht
-
Brugkraan met rubberbanden
-
Greepemmer
-
Jacht Opheffende Kraan
-
Container Crane Spreader
-
Explosiebestendige Kraan
-
De Luifel van de staalstructuur
-
De Kar van de gietlepeloverdracht
-
De Kar van de draaischijfoverdracht
-
Lucht en Brugkraan
-
Cleanroom Kraan
-
Lichte Plichtskraan
-
Intelligente Kraan
-
Gietende kraan
-
Grijpende kraan
-
Intelligente het Laden Post
Contactpersoon :
Manager Xu
Telefoonnummer :
15664431177
zoekwoorden [ electric transfer cart ] bij elkaar passen 66 producten.
50t laadvermogen Elektrische overbrengtrolley voor industriële doeleinden met aanpassing
| Wieldiameter: | 300 tot 500 mm |
|---|---|
| Wiel hoeveelheid: | 4 stuks |
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
10 Ton Battery Powered Transfer Carts voor Materieel Vervoer
| Remsysteem: | Elektrische Rem/Luchtrem |
|---|---|
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/TUV |
| Veiligheidsapparaat: | De Knoop van het noodsituatieeinde/Snelheidsbeperker |
5ton elektrische Overdrachtkarretje Aangepaste Kleur voor Materiële Behandeling
| Controlemethode: | Draadloze Afstandsbediening/Cabinecontrole |
|---|---|
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
| wielaantal: | 4/6/8 |
Lopende afstand 20-200m Gemotoriseerde transfertrolley Ongebaande transferwagen
| Lopende afstand: | 20200m |
|---|---|
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/TUV |
Hydraulische Leiding 11000 van de Overdrachtpond Kar Op batterijen voor Fabrieken
| Product: | Elektrische Rem/Luchtrem |
|---|---|
| Productnaam: | elektrische overdrachtkar |
| Leidingssysteem: | Handleiding/Hydraulische Leiding |
50T de Overdrachtkar van de ladingscapaciteit Op zwaar werk berekende Hydraulische het Opheffen Regelbare Snelheid
| Controlemethode: | Draadloze Afstandsbediening/Cabinecontrole |
|---|---|
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/TUV |
Volledige Industriële de Overdrachtkar 40 van de Veiligheidsbescherming Ton Hydraulic Lifting
| Ladingscapaciteit: | 1-50T |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP54/IP55/IP65 |
| Lopende afstand: | 20200m |
25 van de Gemotoriseerde Overdrachtton Kar voor Havens/Logistiekcentra
| Voeding: | Batterij |
|---|---|
| Lopende afstand: | 20200m |
| Veiligheidsapparaat: | De Knoop van het noodsituatieeinde/Snelheidsbeperker |
220V/380VAC gemotoriseerde de Kar vooruit Omgekeerde Lopende Richting van de Draaischijfoverdracht
| Capaciteit: | 1000kg-10000kg |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Controlewijze: | Afstandsbediening |
Snelheid 2-20m/Min Turntable Transfer Cart For Materiële Behandeling
| Productnaam: | De Kar van de draaischijfoverdracht |
|---|---|
| Looprichting: | Voorwaarts/Omgekeerde |
| Lijstgrootte: | Aangepast |

