Wszystkie produkty
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózek transportowy AGV
-
Wózek do transportu kolejowego
-
Suwnica bramowa z oponami gumowymi
-
Chwyć wiadro
-
Żuraw do podnoszenia jachtów
-
Rozrzutnik dźwigów kontenerowych
-
Dźwig przeciwwybuchowy
-
Baldachim konstrukcji stalowej
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek do przenoszenia stołu obrotowego
-
Suwnica Suwnicowa I Suwnicowa
-
Żuraw do pomieszczeń czystych
-
Lekki dźwig
-
Inteligentny dźwig
-
Żuraw odlewniczy
-
Żuraw chwytający
-
Inteligentna stacja ładująca
Osoba kontaktowa :
Manager Xu
Numer telefonu :
15664431177
słowa kluczowe [ electric transfer cart ] mecz 66 produkty.
10-tonowe wózki transportowe zasilane bateryjnie do transportu materiałów
| Układ hamulcowy: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
|---|---|
| Certyfikat: | CE/ISO/SGS/TUV |
| Urządzenie bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego/ogranicznik prędkości |
Sterowanie zdalne 15 ton Elektryczny wózek transportowy 220V
| napięcie: | 220 V/380 V/440 V |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Urządzenie bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego |
5-tonowy elektryczny wózek transportowy Dostosowany kolor do transportu materiałów
| Metoda kontroli: | Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania/sterowanie w kabinie |
|---|---|
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
| Numer koła: | 4/6/8 |
Odległość do biegania 20-200 m Zmotoryzowany wózek transportowy Bezśladowy wózek transportowy
| Dystans biegowy: | 20-200m |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| Certyfikat: | CE/ISO/SGS/TUV |
Hydrauliczne kierowanie 11000 funtów Bateria napędzana wózek do przenoszenia do fabryk
| Produkt: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
| Układ kierowniczy: | Sterowanie ręczne/sterowanie hydrauliczne |
50T Ładowność Ciężki wózek transportowy Hydrauliczna regulacja prędkości podnoszenia
| Metoda kontroli: | Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania/sterowanie w kabinie |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| Certyfikat: | CE/ISO/SGS/TUV |
Kompletna ochrona bezpieczeństwa Przemysłowy wózek transportowy 40 ton Podnoszenie hydrauliczne
| Ładowność: | 1-50T |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP54/IP55/IP65 |
| Dystans biegowy: | 20-200m |
25 ton silnikowych wózków transportowych dla portów / centrów logistycznych
| Zasilacz: | Bateria |
|---|---|
| Dystans biegowy: | 20-200m |
| Urządzenie bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego/ogranicznik prędkości |
220V/380VAC Zmotoryzowany wózek do przenoszenia stołu obrotowego Do przodu Odwrotny kierunek jazdy
| Pojemność: | 1000kg-10000kg |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| tryb sterowania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
Prędkość 2-20 m / min Wózek do przenoszenia stołu obrotowego do przenoszenia materiałów
| Nazwa produktu: | Wózek do przenoszenia stołu obrotowego |
|---|---|
| Kierunek biegu: | Do przodu/do tyłu |
| Rozmiar tabeli: | Dostosowane |

