Όλα τα Προϊόντα
-
ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
AGV κάρρο μεταφοράς
-
Κάρρο μεταφοράς ραγών
-
Γομμαρισμένος λάστιχο γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Κάδος αρπαγών
-
Ανυψωτικός γερανός γιοτ
-
Διαστολέας γερανών εμπορευματοκιβωτίων
-
Explosionproof γερανός
-
Θόλος δομών χάλυβα
-
Κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών
-
Υπερυψωμένος και γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Γερανός αποστειρωμένων δωματίων
-
Ελαφρύς γερανός καθήκοντος
-
Ευφυής γερανός
-
Πετώντας γερανός
-
Αρπάζοντας γερανός
-
Ευφυής σταθμός χρέωσης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Manager Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
15664431177
λέξεις-κλειδιά [ electric transfer cart ] αγώνας 66 προϊόντα.
10 με μπαταρίες κάρρα μεταφοράς τόνου για την υλική μεταφορά
| Σύστημα πέδησης: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE/ISO/SGS/TUV |
| Συσκευή ασφάλειας: | Κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης/περιοριστής ταχύτητας |
Απόσταση ελέγχου 15 τόνων Ηλεκτρικό καρότσι μεταφοράς 220V
| Τετάρτη: | 220V/380V/440V |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευή ασφάλειας: | Κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης |
5ton ηλεκτρικό προσαρμοσμένο καροτσάκι χρώμα μεταφοράς για τον υλικό χειρισμό
| Μέθοδος ελέγχου: | Ασύρματος τηλεχειρισμός/έλεγχος καμπινών |
|---|---|
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
| αριθμός ροδών: | 4/6/8 |
Απόσταση τρεξίματος 20-200 m Μηχανοκίνητη άμαξα μεταφοράς καροτσάκι μεταφοράς
| Απόσταση τρεξίματος: | 20200m |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Πιστοποιητικό: | CE/ISO/SGS/TUV |
Υδραυλικό τιμόνι 11000 λίβρες Η μπαταρία τροφοδοτεί το καροτσάκι μεταφοράς για εργοστάσια
| Προϊόν: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
| Σύστημα οδήγησης: | Χειρωνακτική οδήγηση/υδραυλική οδήγηση |
50T φορτίων χωρητικότητας βαρέων καθηκόντων μεταφοράς ταχύτητα ανύψωσης κάρρων υδραυλική διευθετήσιμη
| Μέθοδος ελέγχου: | Ασύρματος τηλεχειρισμός/έλεγχος καμπινών |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Πιστοποιητικό: | CE/ISO/SGS/TUV |
Πλήρης ασφάλειας υδραυλική ανύψωση κάρρων 40Ton μεταφοράς προστασίας βιομηχανική
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-50T |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP54/IP55/IP65 |
| Απόσταση τρεξίματος: | 20200m |
25 τόνων μοτοκίνητο καρότσι μεταφοράς για τα λιμάνια / τα κέντρα εφοδιασμού
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μπαταρία |
|---|---|
| Τρέχοντας απόσταση: | 20200m |
| Συσκευή ασφάλειας: | Κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης/περιοριστής ταχύτητας |
220V/380VAC μηχανοποιημένη κατεύθυνση κάρρων μεταφοράς περιστροφικών πλακών αντίστροφη τρέχοντας προς τα εμπρός
| Χωρητικότητα: | 1000kg-10000kg |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Τρόπος ελέγχου: | Τηλεχειρισμός |
Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών ταχύτητας 2-20m/Min για τον υλικό χειρισμό
| Όνομα προϊόντων: | Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών |
|---|---|
| Κατεύθυνση τρεξίματος: | Μπροστινός/αντιστροφή |
| Επιτραπέζιο μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |

