Wszystkie produkty
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózek transportowy AGV
-
Wózek do transportu kolejowego
-
Suwnica bramowa z oponami gumowymi
-
Chwyć wiadro
-
Żuraw do podnoszenia jachtów
-
Rozrzutnik dźwigów kontenerowych
-
Dźwig przeciwwybuchowy
-
Baldachim konstrukcji stalowej
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek do przenoszenia stołu obrotowego
-
Suwnica Suwnicowa I Suwnicowa
-
Żuraw do pomieszczeń czystych
-
Lekki dźwig
-
Inteligentny dźwig
-
Żuraw odlewniczy
-
Żuraw chwytający
-
Inteligentna stacja ładująca
Osoba kontaktowa :
Manager Xu
Numer telefonu :
15664431177
słowa kluczowe [ electric transfer cart ] mecz 66 produkty.
Ręczny / hydrauliczny układ kierowniczy Elektryczny wózek transportowy 5t-50T Bezśladowy wózek transportowy
| Produkt: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
|---|---|
| Układ hamulcowy: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
| Metoda kontroli: | Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania/sterowanie w kabinie |
IP54 Zdalne sterowanie Elektryczny wózek transportowy Zasilany bateryjnie Międzynarodowy standard
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
|---|---|
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
| Produkt: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
Bezpieczny 1-500 Ton Pojemność Elektryczny Transfer Cart Stop Do Przemysłu
| Kraje eksportowane: | Azja Południowo-Wschodnia, Malezja, Indie, Rosja, Różne kraje |
|---|---|
| Układ kierowniczy: | Sterowanie ręczne/sterowanie hydrauliczne |
| Kolor: | Możliwość dostosowania |
4 sztuk Koła 50t Elektryczny wózek przewozowy z funkcjami bezpieczeństwa Alarm ostrzegawczy i zatrzymanie końcowe
| Funkcje bezpieczeństwa: | Alarm ostrzegawczy i zatrzymanie końcowe |
|---|---|
| Grubość płyty: | 10 mm |
| Ładowność: | 50t |
Dostosowywalny zdalny sterownik samochodowy
| Grubość płyty: | 10 mm |
|---|---|
| Ilość kół: | 4 szt |
| Metoda kontroli: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
Wykorzystuje się w tym celu urządzenia do przenoszenia energii elektrycznej o masie 100 ton.
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| gwarancja: | 1 rok |
| Kolor: | Możliwość dostosowania |
Średni elektryczny wózek transportowy o średnicy 2000 mm, bardzo wydajny
| Źródło prądu: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg-10000kg |
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
1-50T Pojemność ładunkowa Elektryczny wózek przenośny z hamulcem powietrznym / elektrycznym
| Metoda kontroli: | Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania/sterowanie w kabinie |
|---|---|
| Ładowność: | 1-50T |
| Dystans biegowy: | 20-200m |
Wózek transportowy z napędem silnikowym IP54 / IP55 / IP65 do automatyki przemysłowej
| Dystans biegowy: | 20-200m |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
| Układ hamulcowy: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
50t Pojemność ładowania Elektryczny wózek przenośny dla przemysłu z dostosowaniem
| Średnica koła: | 300-500 mm |
|---|---|
| Ilość kół: | 4 szt |
| Metoda kontroli: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |

