Alle producten
-
elektrische overdrachtkar
-
AGV Overdrachtkar
-
De Kar van de spooroverdracht
-
Brugkraan met rubberbanden
-
Greepemmer
-
Jacht Opheffende Kraan
-
Container Crane Spreader
-
Explosiebestendige Kraan
-
De Luifel van de staalstructuur
-
De Kar van de gietlepeloverdracht
-
De Kar van de draaischijfoverdracht
-
Lucht en Brugkraan
-
Cleanroom Kraan
-
Lichte Plichtskraan
-
Intelligente Kraan
-
Gietende kraan
-
Grijpende kraan
-
Intelligente het Laden Post
Contactpersoon :
Manager Xu
Telefoonnummer :
15664431177
zoekwoorden [ electric transfer cart ] bij elkaar passen 66 producten.
Het hand/Hydraulische Karretje van de de Kar5t-50t Ongebaande Overdracht van de Leidings Elektrische Overdracht
| Product: | Elektrische Rem/Luchtrem |
|---|---|
| Remsysteem: | Elektrische Rem/Luchtrem |
| Controlemethode: | Draadloze Afstandsbediening/Cabinecontrole |
IP54 de Kar Internationale Norm Op batterijen van de afstandsbediening Elektrische Overdracht
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
|---|---|
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
| Product: | Elektrische Rem/Luchtrem |
Veilig 1-500 ton capaciteit elektrische overdrachtswagen eindstop voor industrieel gebruik
| Geëxporteerde landen: | Zuidoost-Azië, Maleisië, India, Rusland, Verschillende landen |
|---|---|
| Stelselsysteem: | Handleiding/Hydraulische Leiding |
| Kleur: | Aanpasbaar |
4 stuks wielen 50t elektrisch overdrachtskarretje met veiligheidskenmerken waarschuwingssignaal en eindstop
| Veiligheidskenmerken: | Waarschuwingsalarm en Beëindigeneinde |
|---|---|
| Dikte van de plaat: | 10 mm |
| Laadcapaciteit: | 50 ton |
Aanpasbare gemotoriseerde afstandsbediening
| Dikte van de plaat: | 10 mm |
|---|---|
| Wiel hoeveelheid: | 4 stuks |
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
Voor zware toepassingen: aanpasbare kleur 100 ton elektrische overbrengtrolley
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Kleur: | Aanpasbaar |
Middelgrote elektrische transportwagen met een diameter van 2000 mm Zeer efficiënt
| Krachtbron: | Elektrisch |
|---|---|
| Capaciteit: | 1000kg-10000kg |
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
1-50T laadvermogen Elektrische overbrengtrolley met lucht / elektrische rem
| Controlemethode: | Draadloze Afstandsbediening/Cabinecontrole |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-50T |
| Lopende afstand: | 20200m |
IP54/IP55/IP65 gemotoriseerde transportwagen voor industriële automatisering
| Lopende afstand: | 20200m |
|---|---|
| Productnaam: | elektrische overdrachtkar |
| Remsysteem: | Elektrische Rem/Luchtrem |
Afstandsbediening 15 ton elektrisch vervoerkarretje 220V
| Spanning: | 220V/380V/440V |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Veiligheidsapparaat: | De Knoop van het noodsituatieeinde |

