Όλα τα Προϊόντα
-
ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
AGV κάρρο μεταφοράς
-
Κάρρο μεταφοράς ραγών
-
Γομμαρισμένος λάστιχο γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Κάδος αρπαγών
-
Ανυψωτικός γερανός γιοτ
-
Διαστολέας γερανών εμπορευματοκιβωτίων
-
Explosionproof γερανός
-
Θόλος δομών χάλυβα
-
Κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών
-
Υπερυψωμένος και γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Γερανός αποστειρωμένων δωματίων
-
Ελαφρύς γερανός καθήκοντος
-
Ευφυής γερανός
-
Πετώντας γερανός
-
Αρπάζοντας γερανός
-
Ευφυής σταθμός χρέωσης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Manager Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
15664431177
λέξεις-κλειδιά [ electric transfer cart ] αγώνας 66 προϊόντα.
Χειρωνακτικό/υδραυλικό οδήγησης ηλεκτρικό μεταφοράς καροτσάκι μεταφοράς κάρρων 5t-50T Trackless
| Προϊόν: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
|---|---|
| Σύστημα πέδησης: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
| Μέθοδος ελέγχου: | Ασύρματος τηλεχειρισμός/έλεγχος καμπινών |
IP54 με μπαταρίες διεθνές πρότυπο κάρρων μεταφοράς τηλεχειρισμού ηλεκτρικό
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
|---|---|
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
| Προϊόν: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
Ασφαλής 1-500 τόνων χωρητικότητα Ηλεκτρική μεταφορά καρότσι Τελική στάση για βιομηχανική
| Χώρες εξαγωγής: | Νοτιοανατολική Ασία, Μαλαισία, Ινδία, Ρωσία, διάφορες χώρες |
|---|---|
| Σύστημα διεύθυνσης: | Χειρωνακτική οδήγηση/υδραυλική οδήγηση |
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμη |
4 τεμάχια τροχούς 50t ηλεκτρικό καρότσι μεταφοράς με χαρακτηριστικά ασφαλείας Προειδοποιητικό συναγερμό και τελική στάση
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Συναγερμός προειδοποίησης και στάση τελών |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης: | 10MM |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 50 τόνους |
Προσαρμόσιμος κινητήρας τηλεχειρισμός καλαθιού μεταφοράς
| Δυνατότητα εκτύπωσης: | 10MM |
|---|---|
| Ποσότητα τροχού: | 4 τεμάχια |
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Προσαρμόσιμο χρώμα 100 τόνων ηλεκτρικό φορτηγό μεταφοράς για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμη |
Ηλεκτρικό τρόλεϊ μεταφοράς μεσαίας διαμέτρου 2000mm Εξαιρετικά αποδοτικό
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα: | 1000kg-10000kg |
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
1-50T ηλεκτρικό καροτσάκι μεταφοράς χωρητικότητας φορτίων με τον αέρα/ηλεκτρικό φρένο
| Μέθοδος ελέγχου: | Ασύρματος τηλεχειρισμός/έλεγχος καμπινών |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-50T |
| Τρέχοντας απόσταση: | 20200m |
IP54/IP55/IP65 Μηχανοκίνητο καλάθι μεταφοράς για βιομηχανικό αυτοματισμό
| Απόσταση τρεξίματος: | 20200m |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
| Σύστημα πέδησης: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
50 τόνων χωρητικότητας φόρτωσης Ηλεκτρικό φορτηγό μεταφοράς για βιομηχανική χρήση
| Διάμετρος τροχού: | 300-500 εκατοστά |
|---|---|
| Ποσότητα τροχού: | 4 τεμάχια |
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |

