Wszystkie produkty
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózek transportowy AGV
-
Wózek do transportu kolejowego
-
Suwnica bramowa z oponami gumowymi
-
Chwyć wiadro
-
Żuraw do podnoszenia jachtów
-
Rozrzutnik dźwigów kontenerowych
-
Dźwig przeciwwybuchowy
-
Baldachim konstrukcji stalowej
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek do przenoszenia stołu obrotowego
-
Suwnica Suwnicowa I Suwnicowa
-
Żuraw do pomieszczeń czystych
-
Lekki dźwig
-
Inteligentny dźwig
-
Żuraw odlewniczy
-
Żuraw chwytający
-
Inteligentna stacja ładująca
Osoba kontaktowa :
Manager Xu
Numer telefonu :
15664431177
słowa kluczowe [ electric transfer cart ] mecz 66 produkty.
Ręczne sterowanie Elektryczny wózek transportowy o udźwigu 5 ton Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania / sterowanie kabiną
| Dystans biegowy: | 20-200m |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| Układ kierowniczy: | Sterowanie ręczne/sterowanie hydrauliczne |
System zdalnego sterowania stalowym 3t elektrycznym wózkiem przenośnym Wysoka odległość 50-500m
| gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Materiał: | Stalowe |
| Kolor: | Zindywidualizowane |
20-tonowy elektryczny wózek do transportu materiałów
| odległość jazdy: | 50-500m |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
| Urządzenie bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego |
Przycisk awaryjnego zatrzymania 50 ton
| napięcie: | 220 V/380 V/440 V |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
Elektryczny wózek transportowy z kołami 4/6/8 do transportu materiałów przemysłowych
| Urządzenie bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego/ogranicznik prędkości |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
| Dystans biegowy: | 20-200m |
20-200m Odległość biegowa Elektryczny wózek przenośny przycisk awaryjnego zatrzymania / ogranicznik prędkości
| Ładowność: | 1-50T |
|---|---|
| Certyfikat: | CE/ISO/SGS/TUV |
| Dystans biegowy: | 20-200m |
Elektryczny wózek do przewozu 1t z baterią IP54 IP55 IP65 Poziom ochrony
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania/sterowanie w kabinie |
| Urządzenie bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego/ogranicznik prędkości |
Ciężki 110000 funtów elektryczny wózek do przewozu do magazynów
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
50 ton 4 sztuk Koła Elektryczny wózek przewozowy z alarmem ostrzegawczym i końcowym zatrzymaniem
| Układ kierowniczy: | Sterowanie ręczne/sterowanie hydrauliczne |
|---|---|
| Metoda kontroli: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Pojemność: | 1-500 ton dla wózka transferowego |
Podnoszenie hydrauliczne Elektryczny wózek transportowy 50T z przyciskiem zatrzymania awaryjnego
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
|---|---|
| Układ kierowniczy: | Sterowanie ręczne/sterowanie hydrauliczne |
| Ładowność: | 1-50T |

