Wszystkie produkty
-
Elektryczny wózek transferowy
-
Wózek transportowy AGV
-
Wózek do transportu kolejowego
-
Suwnica bramowa z oponami gumowymi
-
Chwyć wiadro
-
Żuraw do podnoszenia jachtów
-
Rozrzutnik dźwigów kontenerowych
-
Dźwig przeciwwybuchowy
-
Baldachim konstrukcji stalowej
-
Wózek do przenoszenia kadzi
-
Wózek do przenoszenia stołu obrotowego
-
Suwnica Suwnicowa I Suwnicowa
-
Żuraw do pomieszczeń czystych
-
Lekki dźwig
-
Inteligentny dźwig
-
Żuraw odlewniczy
-
Żuraw chwytający
-
Inteligentna stacja ładująca
Osoba kontaktowa :
Manager Xu
Numer telefonu :
15664431177
słowa kluczowe [ electric transfer cart ] mecz 66 produkty.
5-50 ton Elektryczny wózek transportowy Kabina Sterowanie wózkiem transportowym do materiałów
| Układ hamulcowy: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| Metoda kontroli: | Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania/sterowanie w kabinie |
CE ISO Do transportu materiałów Kompaktowy elektryczny wózek transportowy Płynna praca
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
| Układ hamulcowy: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
Elektryczny wózek transportowy z certyfikatem SGS TUV z hamulcem elektrycznym / hamulcem pneumatycznym 20-30 m / min
| Układ kierowniczy: | Sterowanie ręczne/sterowanie hydrauliczne |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Metoda kontroli: | Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania/sterowanie w kabinie |
Wydajny przycisk awaryjnego zatrzymania elektrycznego wózka przewozowego o masie 10 ton zapewniający bezpieczeństwo
| Prędkość: | 0-20m/min |
|---|---|
| odległość jazdy: | 50-500m |
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
Zdalnie sterowany elektryczny wózek do przenoszenia z ręcznym sterowaniem o średnicy koła 300-500 mm
| Atrybut: | Elektryczny wózek transferowy |
|---|---|
| Wysokość panelu pojazdu: | Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów |
| Średnica koła: | 300-500 mm |
20 m/min Elektryczny wózek z hydraulicznym układem kierowniczym
| Atrybut: | Elektryczny wózek transferowy |
|---|---|
| Pojemność: | 1-500 ton dla wózka transferowego |
| Czy obsługuje dostosowywanie: | Możliwość dostosowania |
Elektryczny wózek transportowy o dużej sztywności bez gąsienic
| Certyfikat: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
Konfigurowalny elektryczny wózek transferowy z ogranicznikiem prędkości, łatwy w obsłudze
| Certyfikat: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Produkt: | Hamulec elektryczny/hamulec pneumatyczny |
| Szybkość biegu: | 0-20m/min |
4/6/8 Koła Przemysłowy elektryczny wózek transportowy 30ton Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
|---|---|
| Ładowność: | 1-50T |
| Materiał koła: | PU/Nylon/Guma |
20-tonowy elektryczny wózek do transportu materiałów
| odległość jazdy: | 50-500m |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Elektryczny wózek transferowy |
| Urządzenie bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego |

