Όλα τα Προϊόντα
-
ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
AGV κάρρο μεταφοράς
-
Κάρρο μεταφοράς ραγών
-
Γομμαρισμένος λάστιχο γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Κάδος αρπαγών
-
Ανυψωτικός γερανός γιοτ
-
Διαστολέας γερανών εμπορευματοκιβωτίων
-
Explosionproof γερανός
-
Θόλος δομών χάλυβα
-
Κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών
-
Υπερυψωμένος και γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Γερανός αποστειρωμένων δωματίων
-
Ελαφρύς γερανός καθήκοντος
-
Ευφυής γερανός
-
Πετώντας γερανός
-
Αρπάζοντας γερανός
-
Ευφυής σταθμός χρέωσης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Manager Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
15664431177
λέξεις-κλειδιά [ electric transfer cart ] αγώνας 66 προϊόντα.
5-50 τόνου ηλεκτρικό μεταφοράς κάρρων καμπινών καροτσάκι μεταφοράς ελέγχου υλικό
| Σύστημα πέδησης: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Μέθοδος ελέγχου: | Ασύρματος τηλεχειρισμός/έλεγχος καμπινών |
Χειρισμός υλικού CE ISO Συμπαγές ηλεκτρικό καρότσι μεταφοράς Ομαλή λειτουργία
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Σύστημα πέδησης: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
SGS TUV πιστοποίησε το ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς με το ηλεκτρικό φρένο/το αερόφρενο 20-30m/Min
| Σύστημα οδήγησης: | Χειρωνακτική οδήγηση/υδραυλική οδήγηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος ελέγχου: | Ασύρματος τηλεχειρισμός/έλεγχος καμπινών |
Απασφαλιστικό κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης ηλεκτρικού καροτσιού μεταφοράς 10 τόνων
| Ταχύτητα: | 0-20m/min |
|---|---|
| απόσταση πορείας: | 50-500μ |
| Ονομασία προϊόντος: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
Ηλεκτρικό καρότσι μεταφοράς με τηλεχειριστήριο με διάμετρο τροχού 300-500 mm και χειροκίνητο τιμόνι
| Ιδιότητες: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
|---|---|
| Υψόμετρος πίνακα οχήματος: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Διάμετρος τροχού: | 300-500 εκατοστά |
20m/min Ηλεκτρικό καροτσάκι μεταφοράς με υδραυλικό σύστημα διεύθυνσης
| Ιδιότητες: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1-500 τόνος για το κάρρο μεταφοράς |
| Υποστηρίζει την προσαρμογή;: | Προσαρμόσιμη |
Υψηλό ακαμψίας βιομηχανικό κάρρο μεταφοράς διοικητικών μεριμνών ηλεκτρικό Trackless
| Πιστοποιητικό: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
| Όνομα προϊόντων: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
Εξατομικεύσιμο ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς με τον περιοριστή ταχύτητας εύκολο να λειτουργήσει
| Πιστοποιητικό: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Προϊόν: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
4/6/8 ασύρματος τηλεχειρισμός κάρρων 30ton μεταφοράς ροδών βιομηχανικός ηλεκτρικός
| Όνομα προϊόντων: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-50T |
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
Ηλεκτρικό καρότσι μεταφοράς 20 τόνων για αποτελεσματική μεταφορά υλικών
| απόσταση πορείας: | 50-500μ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
| Συσκευή ασφάλειας: | Κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης |

