Όλα τα Προϊόντα
-
ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
AGV κάρρο μεταφοράς
-
Κάρρο μεταφοράς ραγών
-
Γομμαρισμένος λάστιχο γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Κάδος αρπαγών
-
Ανυψωτικός γερανός γιοτ
-
Διαστολέας γερανών εμπορευματοκιβωτίων
-
Explosionproof γερανός
-
Θόλος δομών χάλυβα
-
Κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών
-
Υπερυψωμένος και γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Γερανός αποστειρωμένων δωματίων
-
Ελαφρύς γερανός καθήκοντος
-
Ευφυής γερανός
-
Πετώντας γερανός
-
Αρπάζοντας γερανός
-
Ευφυής σταθμός χρέωσης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Manager Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
15664431177
λέξεις-κλειδιά [ electric transfer cart ] αγώνας 66 προϊόντα.
50 τόνων μεταφορά τροχοφόρου ρυθμιζόμενη ταχύτητα εργασίας 10 mm πάχος πλάκας
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 300-500 εκατοστά |
| Σύστημα διεύθυνσης: | Χειρωνακτική οδήγηση/υδραυλική οδήγηση |
1000-5000kg Ηλεκτροκίνητο τρόλεϊ μεταφοράς σιδηροδρομικού φορτίου με ζάντες ZG55
| αριθμός ροδών: | 4/6/8 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργοστάσιο το /Warehouse το /Workshop |
| Τρόπος ελέγχου: | Έλεγχος εξελίκτρων του /Cable ελέγχου του /Cabin τηλεχειρισμού |
Ηλεκτρικό κάρρο φρένων/μεταφοράς αεροφρένων με τη χωρητικότητα φορτίων 1-50T, κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης/συσκευές ασφάλειας περιοριστών ταχύτητας
| Πιστοποιητικό: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-50T |
| Απόσταση τρεξίματος: | 20200m |
Η μπαταρία/το καλώδιο τροφοδότησε το ηλεκτρικό κάρρο φρένων/μεταφοράς αεροφρένων για τη βιομηχανική χρήση
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Προϊόν: | Ηλεκτρικό φρένο/αερόφρενο |
Συμπαγές καροτσάκι 2500mm μεταφοράς περιστροφικών πλακών μηχανοποιημένο κάρρο διάμετρος 3000mm
| Όνομα προϊόντων: | Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | Τηλεχειρισμός |
| Ταχύτητα: | 2-20m/min |
Περιστροφική υψηλή διάρκεια κάρρων περιστροφικών πλακών καροτσακιών επιτραπέζιας πρότυπη υλική μεταφοράς
| Ταχύτητα: | 2-20m/min |
|---|---|
| Επιτραπέζιο μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Κατεύθυνση τρεξίματος: | Μπροστινός/αντιστροφή |

