Alle producten
-
elektrische overdrachtkar
-
AGV Overdrachtkar
-
De Kar van de spooroverdracht
-
Brugkraan met rubberbanden
-
Greepemmer
-
Jacht Opheffende Kraan
-
Container Crane Spreader
-
Explosiebestendige Kraan
-
De Luifel van de staalstructuur
-
De Kar van de gietlepeloverdracht
-
De Kar van de draaischijfoverdracht
-
Lucht en Brugkraan
-
Cleanroom Kraan
-
Lichte Plichtskraan
-
Intelligente Kraan
-
Gietende kraan
-
Grijpende kraan
-
Intelligente het Laden Post
Contactpersoon :
Manager Xu
Telefoonnummer :
15664431177
zoekwoorden [ electric transfer cart ] bij elkaar passen 66 producten.
50t trolley transfer verstelbare werkingssnelheid 10mm plaatdikte
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
|---|---|
| Wieldiameter: | 300 tot 500 mm |
| Stelselsysteem: | Handleiding/Hydraulische Leiding |
1000-5000 kg lading Elektrisch aangedreven railtransportwagen met ZG55-wielen
| wielaantal: | 4/6/8 |
|---|---|
| Toepassing: | Fabriek /Warehouse /Workshop |
| Controlewijze: | Van de Controle/Cable van afstandsbediening/Cabin de Spoelcontrole |
Elektrische Rem/van de Luchtrem Overdrachtkar met 1-50T Ladingscapaciteit, de Knoop van het Noodsituatieeinde/de Veiligheidsapparaten van de Snelheidsbeperker
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/TUV |
|---|---|
| Ladingscapaciteit: | 1-50T |
| Lopende afstand: | 20200m |
De batterij/de Kabel dreef Elektrische Rem/van de Luchtrem Overdrachtkar voor Industrieel Gebruik aan
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Product: | Elektrische Rem/Luchtrem |
Compact Karretje 2500mm van de Draaischijfkar Gemotoriseerd Overdracht 3000mm Diameter
| Productnaam: | De Kar van de draaischijfoverdracht |
|---|---|
| Controlewijze: | Afstandsbediening |
| snelheid: | 2-20m/min |
De roterende van de de Draaischijfkar van Lijst Modelmaterial transfer trolley Hoge Duurzaamheid
| snelheid: | 2-20m/min |
|---|---|
| Lijstgrootte: | Aangepast |
| Looprichting: | Voorwaarts/Omgekeerde |

