Όλα τα Προϊόντα
-
ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
AGV κάρρο μεταφοράς
-
Κάρρο μεταφοράς ραγών
-
Γομμαρισμένος λάστιχο γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Κάδος αρπαγών
-
Ανυψωτικός γερανός γιοτ
-
Διαστολέας γερανών εμπορευματοκιβωτίων
-
Explosionproof γερανός
-
Θόλος δομών χάλυβα
-
Κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Κάρρο μεταφοράς περιστροφικών πλακών
-
Υπερυψωμένος και γερανός ατσάλινων σκελετών
-
Γερανός αποστειρωμένων δωματίων
-
Ελαφρύς γερανός καθήκοντος
-
Ευφυής γερανός
-
Πετώντας γερανός
-
Αρπάζοντας γερανός
-
Ευφυής σταθμός χρέωσης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Manager Xu
Τηλεφωνικό νούμερο :
15664431177
λέξεις-κλειδιά [ electric transfer cart ] αγώνας 66 προϊόντα.
50 τόνων Προσαρμόσιμο ηλεκτρικό κουμπί έκτακτης ανάγκης
| Τετάρτη: | 220V/380V/440V |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
Ηλεκτρική τροφοδοσία 1 τόνος με ρυθμιζόμενη απόσταση
| 1 έτος: | -20℃~+50℃ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Σύστημα ελέγχου: | Τηλεχειρισμός |
Χειρωνακτική οδήγηση 5 ηλεκτρικού μεταφοράς τόνοι τηλεχειρισμού κάρρων ασύρματου/έλεγχος καμπινών
| Τρέχοντας απόσταση: | 20200m |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Σύστημα οδήγησης: | Χειρωνακτική οδήγηση/υδραυλική οδήγηση |
Χάλυβα 3t Ηλεκτρικό σύστημα τηλεχειρισμού καροτσάκια μεταφοράς Υψηλή απόσταση 50-500m
| εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
4/6/8 ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς ροδών για το βιομηχανικό υλικό χειρισμό
| Συσκευή ασφάλειας: | Κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης/περιοριστής ταχύτητας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
| Τρέχοντας απόσταση: | 20200m |
20-200m Απόσταση τρέξης Ηλεκτρικό καρότσι μεταφοράς Επείγουσα στάση κουμπί / περιοριστής ταχύτητας
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-50T |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE/ISO/SGS/TUV |
| Τρέχοντας απόσταση: | 20200m |
Ηλεκτρικό φορτηγό φορτηγών μεταφοράς 1t με μπαταρία IP54 IP55 IP65 Επίπεδο προστασίας
| Όνομα προϊόντων: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Ασύρματος τηλεχειρισμός/έλεγχος καμπινών |
| Συσκευή ασφάλειας: | Κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης/περιοριστής ταχύτητας |
Μεγάλη βαρύτητα 110000 λίβρες Ηλεκτρικό καρότσι μεταφοράς για αποθήκες
| Υλικό ροδών: | PU/Nylon/Rubber |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Όνομα προϊόντων: | ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς |
50 τόνων 4 τεμάχια τροχούς ηλεκτρικό φορτηγό μεταφοράς με προειδοποιητικό συναγερμό και τελική στάση
| Σύστημα διεύθυνσης: | Χειρωνακτική οδήγηση/υδραυλική οδήγηση |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Δυναμικότητα: | 1-500 τόνος για το κάρρο μεταφοράς |
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς 50T ηλεκτρικό με το κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
|---|---|
| Σύστημα οδήγησης: | Χειρωνακτική οδήγηση/υδραυλική οδήγηση |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-50T |

