Alle producten
-
elektrische overdrachtkar
-
AGV Overdrachtkar
-
De Kar van de spooroverdracht
-
Brugkraan met rubberbanden
-
Greepemmer
-
Jacht Opheffende Kraan
-
Container Crane Spreader
-
Explosiebestendige Kraan
-
De Luifel van de staalstructuur
-
De Kar van de gietlepeloverdracht
-
De Kar van de draaischijfoverdracht
-
Lucht en Brugkraan
-
Cleanroom Kraan
-
Lichte Plichtskraan
-
Intelligente Kraan
-
Gietende kraan
-
Grijpende kraan
-
Intelligente het Laden Post
Contactpersoon :
Manager Xu
Telefoonnummer :
15664431177
zoekwoorden [ electric transfer cart ] bij elkaar passen 66 producten.
Handmatig besturen 5 ton elektrische overdrachtskar draadloze afstandsbediening / cabinebesturing
| Lopende afstand: | 20200m |
|---|---|
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
| Leidingssysteem: | Handleiding/Hydraulische Leiding |
Stalen 3t elektrisch transfereerkarretje afstandsbediening systeem hoge loopafstand 50-500m
| garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Kleur: | Op maat |
20 ton elektrische vervoerkar voor efficiënt materiaalvervoer
| loopafstand: | 50-500m |
|---|---|
| Naam van het product: | elektrische overdrachtkar |
| Veiligheidsapparaat: | De Knoop van het noodsituatieeinde |
50 ton aanpasbare elektrische overdrachtswagen noodstopknop
| Spanning: | 220V/380V/440V |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Naam van het product: | elektrische overdrachtkar |
4/6/8 Wielen Elektrische vervoerkar voor het verwerken van industriële materialen
| Veiligheidsapparaat: | De Knoop van het noodsituatieeinde/Snelheidsbeperker |
|---|---|
| Productnaam: | elektrische overdrachtkar |
| Lopende afstand: | 20200m |
20-200m loopafstand Elektrische overdrachtskar noodstopknop / snelheidsbeperker
| Ladingscapaciteit: | 1-50T |
|---|---|
| Certificaat: | CE/ISO/SGS/TUV |
| Lopende afstand: | 20200m |
Batterij aangedreven 1t elektrische overdrachtswagen IP54 IP55 IP65 beschermingsniveau
| Productnaam: | elektrische overdrachtkar |
|---|---|
| Controlemethode: | Draadloze Afstandsbediening/Cabinecontrole |
| Veiligheidsapparaat: | De Knoop van het noodsituatieeinde/Snelheidsbeperker |
Op zwaar werk berekende 110000 van de Elektrische Overdrachtponden Kar voor Pakhuizen
| Wielmateriaal: | PU/Nylon/Rubber |
|---|---|
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
| Productnaam: | elektrische overdrachtkar |
50 ton 4 stuks wielen elektrische overdrachtskar met waarschuwingsalarm en eindstop
| Stelselsysteem: | Handleiding/Hydraulische Leiding |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1-500 ton voor overdrachtkar |
Hydraulische Opheffende Elektrische de Overdrachtkar van 50T met de Knoop van het Noodsituatieeinde
| Lopende snelheid: | 0-20m/min |
|---|---|
| Stuursysteem: | Handleiding/Hydraulische Leiding |
| Ladingscapaciteit: | 1-50T |

